Reference

Reference

Společnost Geoding, spol. s r.o. za svou mnohaletou působnost na českém trhu přeměřila a zaměřila velkou část okresu Třebíč. Mezi zákazníky patří obce a města, domácnosti, korporátní společnosti a mnoho státních institucí. Stabilní tým zaměstnanců zajišťuje vysokou kvalitu provedených prací a tím se podílí na celkovém úspěchu Geodingu. V přehledu níže je jen část referencí, které se zrealizovaly.

     

Soukromé subjekty

Naše firma od svého založení až po dnešek zpracovala a vyrobila cca 25.000 geometrických plánů v jihomoravském regionu. Toto číslo samo o sobě naznačuje, že jsme získali velikou důvěru našich zákazníků, kteří se mnohdy opakovaně s důvěrou obrací na naši firmu a její pracovníky. Tito naši zákazníci jsou naší nejlepší referencí o kvalitě našich prací.

 

Města obce a regiony

Třebíč, Moravské Budějovic, Jemnice, Jaroměřice nad Rokytnou, Náměšť nad Oslavou, Jakubov, Dešov, Čáslavice, Hrotovice, Dačice, Biskupice, Bransouze, Kdousov, Lipník u Hrotovic, Opatov, Příštpo, Radkovice u Hrotovic, Rácovice, Rapotice, Sudice, Krahulov, Kamenná, Valeč u Hrotovic, Horní Újezd, Lesonice, Dalešice, Dědice, Hroznatín, Jinošov, Zvěrkovice, Zárubice, Zblovice, Kladruby nad Oslavou, Výčapy, Mikulovice, Loukovice, Myslibořice, Bačkovice, Oslavička, Dolní Lažany,  Studnice, Nové Syrovice, Budkov, Kojatín, Bítov, Kuroslepy, Chlístov, Dukovany, Římov, Přibyslavice, Mastník, Popůvky, Babice, Senorady, Dolní Vilémovice, Budeč, Kožichovice, Třebelovice, Hostim atd.

 

Společnosti

ČEZ a.s, E.ON a.s., RWE a.s., Lesy ČR a.s.

 

Státní instituce

Státní pozemkový úřad, Krajská správa a údržba silnic, Kraj Vysočina, Lesy České republiky, Správa železniční a dopravní cesty. Sdružení obcí pro plynofikaci....

 

Pro výše uvdené zákazníky jsme realizovali geodetické práce, geometrické plány, geodézii, inženýrskou geodézii a všechny další práce pro zaměření staveb.

Reference geodetických prací

Reference geometrických prací Skupinu ČEZ
Reference zaměření staveb a pozemků
Reference práce našich geodetů pro Innogy
Reference geometrických plánů pro Lesy ČR
Reference inženýrské geodézie v kraji Vysočina

Kontakty na geodetická pracoviště

Geoding - sidlo firmy Třebíč

Hlavní pracoviště
Třebíč

Geoding spol. s.r.o.
Jungmannova 1
674 01 TŘEBÍČ

Telefon: 568 847 255
Email: geoding@geoding.cz

Geoding - pobočka Moravské Budějovice

Pobočka
Moravské Budějovice

1.máje 118
676 02 Moravské Budějovice

Telefon: 568 420 107
Email: geoding.mb@centrum.cz

Copyright © 2010 - 2024 Geoding spol. s.r.o., geodetické a zeměměřičské práce, zaměření staveb a pozemků (geodet, geodeti, geodetické práce, geometr, geometrické plány, geodézie, inženýrská geodézie) v Jihlavě, Třebíči, Znojmě, Moravských Budějovicích, Jemnici, Dačících, Náměšti nad Oslavou, Okříškách, Dukovanech.
Webmail